Příjezdy

PŘÍJEZDY AUTEM A PARKOVÁNÍ

GPS: Loc: 50°7'46.54"N,14°30'51.48"E

Pražský veletržní areál leží nedaleko dálnice D8 směrem na Teplice. Při příjezdu autem po dálnici z centra Prahy použijte odbočku na Prosek nebo do Letňan. 

Mimopražští řidiči, kteří se chtějí vyhnout centru, mohou při příjezdu od Kladna, Plzně, Strakonic, Brna nebo Hradce Králové využít pro objezd centra vnější Pražský rychlostní okruh, který prochází přímo kolem PVA. Přitom se celou dobu řiďte směrovkami na Teplice. V okolí Pražského veletržního areálu jsou pak již umístěny směrovky s označením "Výstaviště PVA". Pražský veletržní areál leží na křižovatce ulic Beranových a Tupolevova. V areálu přímo v sousedství veletržních hal je placené velkokapacitní parkoviště pro cca 2000 vozů.

 

Doporučené trasy pro motorizované návštěvníky:

Od Ústí nad Labem, Teplic, České Lípy, Mělníka - dálnice D 8, odbočka Letňany na Pražský okruh a přímo k nové mimoúrovňové křižovatce u PVA. 

Od Mladé Boleslavi, Liberce, Turnova, Hradce Králové – na okraj Prahy (Černý most), dále stále směr Teplice až na novou mimoúrovňovou křižovatku u PVA 

Od Kolína, Kutné Hory, Říčan – na okraj Prahy do Štěrbohol, dále stále směr Teplice po Pražském okruhu až k mimoúrovňové křižovatce u PVA 

Od Brna, Českých Budějovic - dálnicí D1 na hranici Prahy, odbočit směr Teplice (ostatní tranzit) po Pražském okruhu až k mimoúrovňové křižovatce u PVA 

Od Strakonic, od Plzně, Karlových Varů, Kladna – na okraj Prahy, po Pražském okruhu směr Brno, Teplice, přes Barrandovský most a stále směr Teplice až na novou mimoúrovňovou křižovatku u PVA Nedoporučujeme projíždět městem přes Dejvice a Letnou ani po magistrále přes centrum Prahy.

 

TAXI

Stanoviště taxi je přímo u areálu PVA. Pro objednání taxi na území Prahy doporučujeme spolehlivou firmu AAA taxi, telefon 14014.

 

MĚSTSKÁ HROMADNÁ DOPRAVA

Městská doprava do PVA Letňany je zajišťována především metrem trasou C přímo na konečnou stanici Letňany a také řadou autobusových linek.

 

trasa A - stanice Skalka: jede k PVA linka 195. 

trasa B - stanice Vysočanská: jede k PVA linka 195.

trasa B - stanice Českomoravská: jede k metru Letňany linka 375. 

trasa B - stanice Palmovka: jede k PVA linka 140 a 166, linka 185 jede k metru Letňany (12 min). 

trasa B – stanice Hloubětín: jede k PVA linka 110.

trasa B - stanice Rajská zahrada: jede k PVA linka 186. 

trasa B - stanice Černý most: jede k PVA linka 186 (35 min). 

 

Mimopražským návštěvníkům doporučujeme využít k dopravě trasu metra C. Z jakéhokoliv vlakového nebo autobusového nádraží dojedete přímo do konečné stanice metra Letňany.

Jízdenky na pražskou hromadnou dopravu stojí 18Kč (20 min. jízdy bez přestupu) a 26 Kč (75 min. s přestupy). 

Více informací a podrobné jízdní řády naleznete na stránce pražské městské hromadné dopravy https://www.dpp.cz. Na internetu vyhledejte stanici Výstaviště Letňany.

 

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode