PODROBNOSTI

4. ročník akce pro touroperátory a provizní prodejce.

 

Při přípravě další sezóny nastává okamžik, kdy všechny cestovní kanceláře mají vytištěné katalogy a potřebují je předat svým provizním prodejcům. A naopak provizní prodejci potřebují pro svoji práci shromáždit katalogy od několika desítek touroperátorů. Pro distribuci katalogů se využívá několik cest: velké firmy pořádají školení, kde katalogy rozdávají, nebo je navážejí do svých poboček, kde si je mohou provizní prodejci vyzvednout, velké množství katalogů se posílá poštou a předává na veletrzích.

 

Pro předání katalogů by bylo ideální, kdyby se všichni jeden den sešli ve velikém skladišti, kde by všechny katalogy byly k dispozici.

 

A právě to jsme se rozhodli v MADI zorganizovat. Na jeden den přeměníme výstavní halu v Letňanech na jeden veliký sklad, do kterého se sjedou cestovní kanceláře a agentury. Nebude to žádný veletrh, nebudou se stavět žádné stánky. Jenom vytyčíme pro každou vystavující firmu skladovou plochu, kam si složí svoje katalogy. A samozřejmě zajistíme dostatek skladové techniky, aby se katalogy vykládaly z náklaďáků přímo na paletách a na nich vozily do skladu. Protože všechno bude organizováno jednoduše a bez stánků, plocha bude mnohem levnější, než na veletrhu.

 

V naší databázi evidujeme zhruba tisíc pět set cestovních agentur, které se zabývají provizním prodejem. K tomu se může přičíst i cca devět set pojištěných CK, protože i ty většinou provizně prodávají zájezdy jiných CK. Na Den provizního prodeje všechny tyto firmy zveme mailem a další propagací (letáčky, inzeráty).

 

MÍSTO KONÁNÍ

Pražský veletržní areál PVA, Praha - Letňany

 

ORGANIZACE:

Od časného rána a během dopoledne navozí všichni vystavovatelé svoje katalogy na skladovou plochu. Od 10 hodin bude hala otevřena pro návštěvníky, kteří si přijedou katalogy vyzvednout.

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode