PRO VYSTAVAVATELE

Nabídka pro vystavovatele

Pro vystavovatele nabízíme několik variant expozice.

Objednávku najdete ZDE.

Volná skladová plocha

Na Dnu provizního prodeje je základní expozicí volná skladová plocha. Skladovou plochu je možné objednat jako násobky 3 m2, nejmenší objednaná plocha je 6 m2. Rozměry ploch budou přizpůsobeny pro skladování standardizovaných europalet. Základní modul 3 m2 tedy bude mít na šířku 90 cm a na hloubku 3,30 m, vejdou se na něj pohodlně 2 europalety a vpředu zbude manipulační prostor o šířce cca 80 cm a po straně zbývá rezerva 10 cm pro případ špatně naskládané palety, jejíž náklad přesahuje přes okraje. Z bezpečnostních důvodů nebude povoleno stavět plné palety do výšky na sebe, každá paleta musí stát na podlaze. Rozměr 6 m2 je tedy vhodný pro ty, kdo chtějí přivézt 4 europalety, 9 m2 pro 6 palet atd, na větších skladovacích plochách nemusí zůstat vpředu volná manipulační plocha po celé délce. Pokud máte katalogy na jiné velikosti palet, na místě se rozhodnete, jak je na plochu nejlépe naskládat. Pokud budete mít katalogy volně ložené, naskládáte je na sebe, jak jste běžně zvyklí ve stánku.

 

Plocha bude vyznačena na podlaze barevnými okraji, nebudou se stavět žádné stánky. U každé plochy bude vysoký panel s názvem firmy, aby Vás Vaši partneři dobře našli. Pro vyřizování smluv a další úřadování Vám přistavíme také malý stůl se židlí a MADIovský regál na šanony. A samozřejmě bude k dispozici katalog přihlášených firem - touroperátorů, který zašleme registrovaným návštěvníkům předem mailem.

 

Pokud chcete rozdávat větší množství katalogů a chcete mít jistotu, že se Vám všechno na plochu pohodlně vejde, pošlete nám mail, ve kterém napíšete počet a velikost palet a my Vám spočteme vhodnou plochu, abyste nemuseli nad čísly zbytečně koumat.

 

Cena:
plocha 6 až 12 m2: 850 Kč/m2
celkem 6 m2 5 100 Kč
celkem 9 m2 7 650 Kč
celkem 12 m2 10 200 Kč
plocha 15 a více m2: 810 Kč/m2
celkem 15 m2 12 150 Kč
každé další 3 m2 2430 Kč

Parking pro zásobovací auto v areálu

Vystavovatelé mohou ke skladové ploše přiobjednat ještě parking pro zásobovací auto v areálu. To pro případ, že rozdáváte velkým provizním prodejcům několik balíků katalogů, pak bude jednodušší přeložit je přímo z auta do auta. Auta budou zaparkována přímo před halou, v místě, kde si budou návštěvníci nakládat svoje úlovky do aut.  

Cena: 120 Kč/m2 (příklad: asi 1 200 - 1 500 Kč za dodávku, asi 3 000 Kč za Avii)

Předem upozorňujeme, že nebude možné, aby z aut na parkovišti rozdávaly katalogy firmy, které se nepřihlásí jako vystavovatelé a nezaplatí výstavní expozici.

 

Firemní prezentace, školení provizních prodejců

Den provizního prodeje je samozřejmě ideální příležitostí pro uspořádání školení provizních prodejců pro všechny firmy, které chtějí pro svoje prodejce doplnit ke katalogu množství dalších informací. K dispozici jsou sály v kongresovém centru, jeden velký pro cca 170 posluchačů a dva menší pro cca 40 – 50 posluchačů. Všechny sály budou vybaveny standardní prezentační technikou: ozvučení, plátno, dataprojektor a PC pro PowerPoint. Sály se pronajímají po hodině (Upozornění: během této hodiny musíte stihnout vše, včetně případného následujícího občerstvení, na MADI akcích jede v sálech jedna akce za druhou). Kdo dřív přijde, ten dřív mele, nejrychlejší si budou moci vybrat i hodinu svojí prezentace.

 

Cena: 

malý sál: 3 800 Kč/hodinu

velký sál: 9 500 Kč/hodinu

 

Velký jednací stůl

Velký jednací stůl je klasika, kterou dobře znáte z veletrhu MADI a je určený těm firmám, které nabízejí pro provizní prodej různé služby, ale nepotřebují rozdávat spoustu katalogů, spíše v klidu vysvětlit zájemcům princip svojí nabídky. Tedy pro provizní prodej autobusových jízdenek, pojištění, vstupenek na turistické programy, pro počítačové firmy a nabídku jejich software, pro velké hotely a lázně s několika typy turistických pobytů, vydavatelství, národní turistické centrály atd. Velké stoly budou mít přistaveny 4 židle pro pohodlné obchodní jednání.

 

Cena: velký jednací stůl 5 100 Kč

 

Slevy pro vystavovatele veletrhu MADI

Pro všechny věrné vystavovatele veletrhu MADI nabízíme slevy, které jsou i pro čtvrtý ročník Dne provizního prodeje stejné, jako jste měli na letošním veletrhu MADI. Slevy se tedy vztahují na firmy, které vystavovaly na veletrhu MADI alespoň třikrát a účastnily se i letošního veletrhu.

 

Manipulační technika

Na ploše bude několik mladých silných mužů s paletovými vozíky (mezi námi skladníky jsou to pumpíky), kteří budou rozvážet palety na skladové plochy. Tato služba je zadarmo (přesněji tedy zaplatíte si ji v ceně plochy, abychom Vás nebalamutili, u nás není nic zadarmo). Pokud přijedete s paletami naloženými na korbě bez plošiny, můžete si pro složení z náklaďáku objednat vysokozdvižný vozík (mezi námi skladníky ještěrku). Za ještěrku se platí, základní cena je za čtvrt hodiny, to stačí pro složení menšího náklaďáku, pro více než deset palet budete potřebovat ještěrku na půl hodinu. Ještěrky se budou platit hotově přímo na Výstavišti v Letňanech spediční firmě Centrumsped. Pokud budete ještěrku potřebovat, zaškrtněte prosíme v objednávce příslušnou kolonku, Vaše požadavky předáme spediční firmě najednou, abychom mohli nájezdy náklaďáku zorganizovat a vykládka probíhala plynule. Ještěrka bude k dispozici v úterý ráno.

 

Ceny skládání a nakládání vysokozdvižným vozíkem – ještěrkou z náklaďáků:

1/4 hodiny: 500 Kč, 1/2 hodiny: 800 Kč, 1 hodina: 1200 Kč

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode