Nákupčí

Připravujeme ubytování a služby pro 80 nákupčích (firem), kteří navštíví veletrh v rámci Hosted Buyer Programu a povedou obchodní jednání o nákupu služeb pro zahraniční turisty.

Obvykle ovšem přijímáme přihlášky od více firem, protože už z předchozích let máme tu zkušenost, že několik z nich svou účast těsně před svým příjezdem zruší.

Nábor nákupčích v zahraničí probíhá po několika liniích. Máme vlastní kvalitní databáze a know-how, a proto se při náboru nákupčích spoléháme především na vlastní síly. Letošní incomingový workshop BUY CZECH REPUBLIC & BUY CENTRAL EUROPE přímo navazuje na předchozích osm ročníků programu pro zahraniční nákupčí. Každý rok se MADI Hosted Buyer Programu a workshopu BUY CZECH REPUBLIC & BUY CENTRAL EUROPE účastní cca 80 nákupčích ze zahraničí. Při náboru s námi spolupracují také další zahraniční partneři – zahraniční pobočky CzechTourism, velvyslanectví, zahraniční asociace CK atd.

 

RUSKÁ SKUPINA: Ve spolupráci s obchodními partnery z Ruska připravujeme účast skupiny nákupčích z Moskvy, Jekatěrinburgu a ostatních regionů Ruské Federace, pro něž chystáme speciální poznávací program v ruštině.

  

Zahraniční nákupčí se v současné době stále ještě do Hosted Buyer Programu 2010 hlásí. Jejich kompletní seznam budeme mít k dispozici ve druhé polovině října.

Seznam předregistrovaných nákupčích pro rok 2010 naleznete zde. Jmenný seznam předregistrovaných firem zašleme vážným zájemcům na vyžádání.

 

Seznamy nákupčích z let 2007 – 2009 naleznete zde  

 

Přihláška vystavovatele na workshop Buy Central Europe

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode