Vystavovatelé

 

Abychom udrželi přirozený poměr mezi vystavovateli a nákupčími, je počet vystavovatelů omezen na 60 firem. Přednost mají firmy, které vystavují na veletrhu MADI, jimž také nabízíme účast za symbolickou cenu 1000 Kč.

 

Nejprve oslovujeme české firmy, ale vystavovat mohou i firmy z ostatních zemí střední Evropy, pokud nabízejí zájezdy do ČR, neboť chceme naplnit i druhou část názvu workshopu: Buy Central Europe. Počet zahraničních vystavovatelů je však omezený a nepřekročí čtvrtinu.

 

EXPOZICE

Pojetí workshopu bude ryze pracovní, čemuž budou odpovídat i jednací expozice: jednací stůl se čtyřmi židlemi a známý MADIovský workshopový regál s policemi na prospekty a plochou, na kterou je možné umístit propagační materiály.

 

Cena expozice pro vystavovatele:

1) Pro již přihlášené vystavovatele veletrhu MADI je cena symbolická:1000 Kč

2) Pro firmy, které na MADI nevystavují, je cena za jednací stůl na incomingovém

workshopu Buy Czech Republic – Buy Central Europe:

registrační poplatek 1500 Kč + expozice 6140 Kč = celkem 7640 Kč + 20 % DPH

 

KATALOGY

K workshopu BUY CZECH REPUBLIC & BUY CENTRAL EUROPE budou vydány dva katalogy.

Pro první den vydáme samostatný incomingový katalog českých vystavovatelů v angličtině, koncipovaný podobně jako katalog MADI. Ten již v minulých letech plně prokázal svou důležitost, neboť mnoho vystavovatelů má více aktivit, a proto v tomto katalogu bude zdůrazněna především jejich incomingová nabídka. Uvedeny v něm budou pouze firmy vystavující na BUY, jejich kontaktní údaje spolu s popisem nabídky v angličtině.

Pro druhý den vydáme samostatný reverse katalog v angličtině, v němž uvedeme firmy nákupčích, charakteristiku a specializaci firmy, jejich kontaktní údaje a popis jejich poptávky v angličtině.

Přihláška vystavovatele na workshopu Buy Central Europe.

 

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode