DOPROVODNÝ PROGRAM MADI 2013

Doprovodný program letošního veletrhu MADI postupně doplňujeme – podle zkušeností z předchozích ročníků je na konci září objednaná asi polovina akcí a další semináře a prezentace doplňujeme podle došlých objednávek postupně během října. Sledujte tedy tuto stránku nebo se zde připojte k facebookové stránce veletrhu MADI a budete tak pravidelně informováni o všech novinkách na našem webu.

 

 

Místo konání

 

Akce se konají během veletrhu MADI na Výstavišti PVA Expo Praha. Konferenční sály 1, 2 a 3 jsou umístěny v Konferenčním centru PVA ve Vstupní hale. Satelitní workshopy se konají ve Workshopové hale, která je umístěna na konci Výstavní haly.

 

Úterý 29. října 2013

 

13:00 – 17:00, Konferenční sál 1
TURIZMUS & INTERNET
Konference věnovaná využití moderních informačních technologií v cestovním ruchu. Vývoj internetu je velmi rychlý a každý rok se objeví několik novinek, na které je potřeba operativně zareagovat. Účast na konferenci Vám opět pomůže získat několik dobrých tipů na zlepšení Vašeho internetového marketingu.
Témata konference:
- Analýza klíčových slov a frází – základ online marketingu
- Online platby
- Kvalitní a inteligentní e-mailové rozesílky
- Spolupráce s reklamní internetovou agenturou
Pořádá: MADI pod záštitou MMR


Středa 30. října 2013

 

10:00 – 11:00, Konferenční sál 2
ANCHOICE – INOVATIVNÍ SYSTÉM PRO CK A CA
Prezentace novinek v dynamicky rostoucím systému pro provizní prodej, který nabízí svým uživatelům komplexní nástroj pro každodenní práci s klienty. Bohatá nabídka hodinově aktualizovaných zájezdů, ONLINE rezervace u téměř 60 cestovních kanceláří z jednoho místa, atraktivní vzhled webové prezentace, marketingové a administrativní funkce, SEO a mnoho dalších užitečných funkcí. Žijeme cestovním ruchem, známe Vaše potřeby. Zvolte AnChoice a získejte náskok! Na závěr losujeme o hodnotné ceny!
Pořádá: AnChoice


10:00 – 13:00, Workshopová hala
CHORVATSKÝ WORKSHOP
Chorvatsko je stále pro české turisty destinací číslo 1 pro dovolenou u moře. Nabídku turistických služeb a produktů Chorvatska představí několik desítek chorvatských vystavovatelů z jednotlivých regionů. Workshop organizujeme ve spolupráci s Chorvatským turistickým sdružením.
Pořádá: MADI, Chorvatské turistické sdružení


11:00 – 13:00, Konferenční sál 1
VIAMARE – PREZENTACE PROGRAMU PRO ROK 2014.
Řecko a řecké ostrovy 2014, Gran Canaria a Srí Lanka. Individuální a skupinové pobyty. Součástí programu je prezentace společnosti Respond on Demand z Řecka.
Pořádá: Viamare


11:00 – 12:00, Konferenční sál 2
CeSYS – PŘEDSTAVENÍ CeSYS 3
Dovolujeme si pozvat odbornou veřejnost na představení nové verze cestovního systému CeSYS za účasti partnerů Click2Claim a Sardegna Travel.
Pořádá: Darkmay


12:00 – 13:00, Konferenční sál 2
CK ADVENTURA – NOVINKY V NABÍDCE 2014
Cestovní kancelář Adventura představí nové katalogy zájezdů pro rok 2014 - Poznávací zájezdy, Cykloturistika a Turistika.
Pořádá: CK Adventura


13:00 – 15:00, Konferenční sál 1
KOVOTOUR PLUS 2014 - ANEB JIŽ 20 LET PRO VÁS
Pracovní a přátelské setkání s vedením společnosti KOVOTOUR PLUS i jejich zahraničními partnery. KOVOTOUR PLUS představí rezervační systém pro rok 2014, bonusový systém na rok 2014 a spoustu novinek v práci tohoto touroperátora. Na prezentaci vystoupí i vedení ČPP a.s. ve věci informací k pojištění dle zákona 159/99 Sb. a s informací o cestovním pojištění.
KOVOTOUR PLUS, jenž byla vyhlášena na veletrhu GO 2013 jako nejlepší cestovní kancelář v ČR představí své nové katalogy: Dotované pobyty 55+, Hotely, wellness a lázně, Zima 2013/2014 a Léto 2014.
Katalog 2014 přináší nejen osvědčené destinace včetně Černé Hory, Albánie, Bulharska, Turecka, Chorvatska, Řecka a dalších zemí, ale rovněž horké novinky. Těšíme se na Vás my, naše dárky a skvělé občerstvení.
Pořádá: Kovotour Plus


13:00 – 14:00, Konferenční sál 2
CHINA TOURS – VŠECHNY CHUTĚ ASIE
NOVÝ KATALOG poznávacích cest Čína a Asie 2014 obsahuje jak soubor tradičních poznávacích cest po největším kontinentu, tak i jako novinku ucelenou řadu gurmánských zájezdů do nejvýznamnějších zemí. Seznámíme také s novinkami přichystanými pro prodejce. Ve druhé části představíme FILIPÍNY, dosud méně navštěvovanou, ale velmi zajímavou destinaci nabízející velmi příjemný mix poznávání i odpočinku.
V závěru bude samozřejmé čas i na dotazy i menší „ochutnání Asie“.
Pořádá: China tours


14:00 – 15:00, Konferenční sál 2
CK NECKERMANN
Neckermann cestovní kancelář si Vás dovoluje pozvat na prezentaci svých katalogů Hory a sníh 2013/2014. Seznamte se s novinkami a všemi výhodami, které jsme pro Vás pro tuto zimní sezonu připravili. Dále Vás seznámíme jak rezervovat naše pobyty v systému CeSYS. Těšíme se na setkání s Vámi Pořádá: CK Neckermann


14:00 – 15:30, Konferenční sál 3
KULATÝ STŮL: ČESKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB
Odbor cestovního ruchu Ministerstva pro místní rozvoj České republiky si Vás dovoluje pozvat na Kulatý stůl s tématem Český systém kvality služeb.
Cílem Kulatého stolu je seznámit účastníky s Českým systémem kvality služeb s vývojem tohoto systému a diskutovat o možnostech a perspektivách jeho rozvoje.
Bližší informace o Českém systému kvality služeb jsou dostupné na  www.csks.cz .
Program:
- Představení Českého systému kvality služeb
- Aktuálně realizované aktivity
- Perspektivy rozvoje systému
- Diskuze se zvanými hosty
Za Ministerstvo pro místní rozvoj se zúčastní:
- Ing. Radek Chaloupka, projektový manažer
- Bc. et. Mgr. Martina Košlíková, koordinátorka vzdělávání ČSKS
- Bc. Hana Balochová, koordinátorka kvality a certifikace ČSKS
Pouze pro zvané zástupce profesních asociací
Pořádá: Ministerstvo pro místní rozvoj


15:00 – 17:00, Konferenční sál 1
MENORCA: TOP DESTINACE 2014
Dovolujeme si Vás pozvat na prezentaci destinace Menorca. Akce je určena předem přihlášeným prodejcům, kteří se zajímají o nové destinace ideální jak pro letní dovolenou tak pro seniorské pobyty 55+ v období před hlavní turistickou sezónou. Při této příležitosti Vás blíže seznámíme s tímto téměř neobjeveným baleárským ostrovem, který nabízí zázemí skvělých služeb, přírodní krásy chráněné UNESCEM, čisté moře a klidné pláže, jedinečnou kulturu a historii, výbornou kuchyni, pohostinné obyvatele a mnoho dalšího. Společně se zástupci hotelů Vám představíme základní nabídku hotelových kapacit, našich termínů a cen pro rok 2014. Prezentace bude provázena promítáním a ochutnávkou tradičních menorských produktů, kterými se destinace může pochlubit. Pro návštěvníky budou připraveny materiály k prodeji.
Těšíme se na Vás!
Pořádá: Delfín travel


15:00 – 16:00, Konferenční sál 2
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: ZEMĚ SNŮ
Prezentace a workshop, kde se návštěvníci budou moci seznámit s aktualitami z Dominikánské republiky, jako je rozsáhlá renovace Koloniální zóny v Santo Domingu, otevření zábavního ekoparku v Bávaru či jak si vedou dominikánské hotely v mezinárodních žebříčcích. Poté dostanou slovo naši partneři. Nebude chybět ani krátký film a tombola. Návštěvníkům našeho stánku nabídneme po oba dny v odpoledních hodinách exotické koktejly a ochutnávku několika dominikánských rumů.
Tešíme se na setkání s vámi!
Pořádá: Národní turistický úřad Dominikánské republiky


15:00 – 18:00, Workshopová hala
MAĎARSKÝ WORKSHOP
Počet českých turistů v Maďarsku stabilně roste. Na worskhopu se mohou manažeři českých CK a CA seznámit s novinkami na trhu a doplnit svoji nabídku o cenově výhodné pobyty u našich jižních sousedů. Workshop organizujeme ve spolupráci s Maďarskou turistikou.
Pořádá: Maďarská turistika


Čtvrtek 31. října 2013

 

10:00 – 12.00
ODBORNÁ EXKURZE DO LETECKÉHO MUZEA VE KBELÍCH
Akce je určena předem přihlášeným průvodcům a odborným návštěvníkům veletrhu. Sraz účastníků je v 10:00 h na autobusové zastávce „Letecké muzeum“ na ul. Mladoboleslavská, Praha 9 – Kbely. Zastávka je na znamení. Ze stanice metra Letňany sem jedou autobusy č. 185, 280, 259, 302, 375, 376. Přihlášky na emailu: asociacepruvodcu@seznam.cz.
Pořádá: Asociace průvodců ČR


10:00 – 11:30, Konferenční sál 1
PREZENTACE: ČESKÝ SYSTÉM KVALITY SLUŽEB
Prezentace Odboru cestovního ruchu Ministerstva pro místní rozvoj České republiky s tématem Český systém kvality služeb. Cílem prezentace je seznámit účastníky s Českým systémem kvality služeb s vývojem tohoto systému a diskutovat o možnostech a perspektivách jeho rozvoje. Bližší informace o Českém systému kvality služeb jsou dostupné na www.csks.cz.
Za Ministerstvo pro místní rozvoj se zúčastní:
- Ing. Radek Chaloupka, projektový manažer
- Bc. et. Mgr. Martina Košlíková, koordinátorka vzdělávání ČSKS
- Bc. Hana Balochová, koordinátorka kvality a certifikace ČSKS
Pořádá: Ministerstvo pro místní rozvoj


10:00 – 14:00, Workshopová hala
SLOVENSKÝ WORKSHOP
Nabídku turistických služeb a produktů Slovenské republiky představí vystavovatelé z jednotlivých regionů Slovenska. Spojeno s prezentací Slovenské agentury pro cestovní ruch a s ochutnávkou slovenských specialit. Workshop organizujeme ve spolupráci se Slovenskou agenturou pro cestovní ruch.
Pořádá: MADI, Slovenská agentúra pre cestovný ruch

 

13:00 – 14:00, Konferenční sál 1
KULATÝ STŮL: KVALITA PRŮVODCOVSKÝCH SLUŽEB
Akce je určena průvodcům, vystavovatelům a odborným návštěvníkům veletrhu. Diskusní setkání bude věnováno problematice zvyšování a hodnocení kvality průvodcovských činností v cestovním ruchu.
Pořádá: Asociace průvodců ČR


14:00 – 15:00, Konferenční sál 1
PÉČE O NÁVŠTĚVNÍKY SE SPECIFICKÝMI POTŘEBAMI
Odborný seminář Asociace průvodců. Akce je určena průvodcům, studentům, vystavovatelům a odborným návštěvníkům veletrhu. Seminář se zabývá účastí zdravotně postižených na cestovním ruchu, nejčastějšími bariérami a obecnými zásadami práce se zdravotně postiženými návštěvníky. Seminář je doplněn řadou praktických rad a příkladů.
Pořádá: Asociace průvodců ČR


15:00 – 17:00, Konferenční sál 1
PODZIMNÍ ČLENSKÝ SNĚM ASOCIACE PRŮVODCŮ ČR
Akce je určena pouze členům Asociace průvodců. Registrace, placení členských příspěvků, vyřizování agendy, občerstvení a přihlášky do diskuse lze vyřizovat od 14:30 hodin v přísálí.
Pořádá: Asociace průvodců ČR 

Kontakt

Agentura MADI

madi@madi.cz

Husitská 27/76, 130 00 Praha 3, Czech Republic

Tel./fax
+420 - 222 540 000
+420 - 222 541 221

Vyhledávání

Naše webové prezentace

 

© 2011 Madi Travel Market.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode